thcv diet weed dieet kanep

Värske uuring kinnitab: THCV kannabinoid suurendab energia ning motivatsioonitaset ilma “munchie” efektita

Värske kliinilise uuringu kohaselt selgus, et vähemtuntud kannabinoidil THCV’l on rohkem energiat andev mõju, kuid see ei tekita väsimust ega aja nälga peale.

Teisipäeval avaldasid kanepigeneetikafirma Phylos ning kanepiuuringute firma People Science oma läbiviidud uuringu tulemused, mis näitasid, et THCV tooted tõstsid võrreldes platseeboga „märgatavalt energia, aktiivsuse ning motivatsioonitaset”.

Kannabinoid, mis on ristitud „dieet-kanepiks”, on üks paljudest turule hiljuti ilmunud kanepi koostisosadest.

Värskes uuringu raames andsid teadlased 78 osalisele kas tavalisi kummikomme (platseebo), THC’d sisaldavaid kummikomme või Phylose THCV sisaldusega kummikomme.

Nad leidsid, et 20 protsenti osalejatest, kes said THCV kummikomme tetasid, et tunnevad end platseeboga võrreldes energlisemalt ja 40 protsenti vastas, et nad nautisid pärast uudse kannabinoidi võtmist igapäevaseid tegevusi rohkem.

Samal ajal märkis aga 50% THC’d sisaldanud komme söönud inimestest, et nende näljatunne suurenes märgatavalt. Sellist asja THCV puhul ei täheldatud. Samuti kurdeti THC puhul kõvasti suuremast väsimuse tundest kui THCV kommide puhul.

„Nii THC kui ka THCV kommid suurendasid platseeboga võrreldes aktiivsust, motivatsiooni ning üleüldist heaolu tunnet” sõnasid Phyolose esindajad.

„See uuring tähistab kanepitööstuse jaoks pöördelist hetke mõistmaks THCV ja THC mõju koostöös” avaldas Phylose juhtivteadur Alisha Holloway pressiteates.

„THCV uuring võimaldab meil kasutada meie erakordseid taimi sihtotstarbeliste kanepitoodete edendamisel ja aitab meil kaardistada uusi territooriume looduslike kannabinoidide tõhususe mõistmisel.”

Phylose ärijuht Whitney Conroy ütles, et tarbijad otsivad ja väärivad juurdepääsu looduslikele taimsetele tervisetoodetele, mida toetab ka teadus.

Teadlased on kõvasti tööd teinud selle nimel, et ära kasutada väiksemate kannabinoidide, nagu THCV, potensiaali. Näiteks eelmisel aastal avaldatud eelretsenseeritud uuringust selgus, et sellised ühendid nagu THCV võivad aidata ravida ka dermatoloogilisi haigusi, nagu näiteks psoriaas, ekseem ja akne.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sotsiaalmeedia

Reklaam