Snoop Doggi pooleldi suitsetatud kanepisuits läks oksjonil ulmelise hinnaga müügiks

Snoop Doggi pooleldi suitsetatud kanepisuits läks oksjonil ulmelise hinnaga müügiks

Mõned päevad tagasi soetas üks kollektsionäär The Realesti poolt korraldatud oksjonil Snoopi poolt suitsetatud kanepisuitsu(blunti).

Blunt oli osa enam kui 130 esemest, mis kuulusid hiphopilegendi kollektsiooni ning tol päeval müügiks läksid. Oksjonil osales 24 pakkujat ning ühtekokku tehti pakkumisi 61.

Snoopi kanepisuitsu lõplikuks hinnaks jäi pöörased 4500€. Siiski-siiski, ei saa oksjoni võitja legendi poolikut blunti edasi pahvida, sest see on säilitamise eesmärgil valatud tuhatoosi.

„Sellist teist toodet ei leidu – vaikku ning tuhatoosi valatud Snoopi kanepisuits. Tegemist on esimese autentsuse kinnituse saanud Snoopi bluntiga, mis teeb selle üheks kõige ainulaadsemaks mälestusesemeks, mis kunagi loodud. Kanepisuitsu suitsetati otse autentikaatori silme all, kes viis kohapeal läbi The Realesti patenteeritud autentimisprotsessi ja seda enne kui ruumis olev kanepitoss talle mõjuma jõudis hakata” kirjutas The Realest oksjoni kirjelduses.

Lisaks kanepisuitsule pakuti „Tha Shiznit: The Snoop Dogg Memorabilia Auction” oksjoni raames veel mitmeid teisi esemeid. Müüdud esemete hulka kuulusid näiteks:

– Death Row Recordsi kaelaehe Snoop Doggi poolt allkirjastatud karbis (€6250)
– „Doggystyle” kuldplaat Kanada Salvestustööstuse Assotsatsioonilt (€3500)
– Snoop Doggi käsitsi kirjutatud kontserdikava (800€)
– Wrestlemania 2023 võistussarjas kantud rõivad (4900€)
– „Lollipop” ft. Jay Z salvestuslint (1800€)
– Jeff Hamiltoni Lakersi 2001. aasta meistrivõistluste nahktagi (5250€)

„Need esemed on käegakatsutavad meeldetuletused Snoopi mõjust maailmale – alates mehe algusaegade laulusõnades kuni lavarõivaste ning laulude stuudioversioonideni, mis pole varem kollekstionääridele kättesaadavad olnud” märkis The Realest.

Oksjoni esimesed 420 pakkujat said isegi tasuta Snoop Doggi piiratud väljalaskega suveniiri.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Reklaam

Sotsiaalmeedia

Reklaam