Endine kanepikasvataja Liina Suur jagab avalikult oma minevikukogemust sadade kilode kanepi kasvatamisest: häbi mul ei ole!

Endine kanepikasvataja Liina Suur jagab avalikult oma minevikukogemust sadade kilode kanepi kasvatamisest: häbi mul ei ole!


“Laseri stuudio” viimases saates pühendusid Marii Karell ja Arija Helmvee narkootikumidele ja nende levinud kasutamisele pidudel. Üheks saatekülaliseks oli endine kanepikasvataja ja kriminaalkorras karistatud Liina Suur, kes ei tunne häbi oma varasemate tegude pärast.

Liina Suur mõisteti hiljuti süüdi hiiglaslikus koguses narkootilise aine ebaseaduslikus käitlemises ning teda karistati tingimisi 5-aastase karistusega seoses peetud kanepikasvatusega. Kuigi taime kasvatati suurtes kogustes, mis võimaldas Liinal ja tema perekonnal teenida märkimisväärseid summasid, oli ainus, kes reaalset vanglakaristust kandma peab Liina mees Bruno, kellelt võeti vabadus kuueks aastaks.

Saates tunnistas Liina, et ei kahetse oma käitumist ega tunne häbi juhtunu pärast. Ta selgitas, et teadis täpselt, miks ta seda tegi ja tema pere eesmärk ei olnud halb. Liina rõhutas, et kanep ei ole tema arvates suures pildis narkootikum, vaid pigem täielikult ravimtaim, mida aga kuritarvitatakse.

Kuigi Liina teadis, et tema jutt võib tunduda vastuoluline, kuna nad kasvatasid kanepit suurtes kogustes, rõhutas ta, et nende eesmärk polnud kiire rikastumine nagu suurtel diileritel, vaid pigem panustamine kvaliteetsesse kanepikasvatusse.

Saates osalesid ka TAI uimastite ja sõltuvuste keskuse juht Aljona Kurbatova, narkopolitseinik Rait Pikaro ning Siseministeeriumi narkoekspert Ain Peil.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

“Endine kanepikasvataja Liina Suur jagab avalikult oma minevikukogemust sadade kilode kanepi kasvatamisest: häbi mul ei ole!” on saanud ühe vastuse

  1. Autori Reno Leas avatar
    Reno Leas

    Mina olen ka sellega nõus, et kanep on ravim 👍

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sotsiaalmeedia

Reklaam