brokkoli kanep soome kivi toss narko

Soomes mõisteti kaks meest süüdi brokkoli kanepi pähe müümises

Kaks Soome meest mõisteti süüdi pärast seda, kui nad üritasid huvilisele kanepi asemel hoopis brokkolit müüa.

Veider tehing leidis aset 2021. aastal Jyväskyla Seppälä Prisma parklas. Kanepit soovinud mees oli mustast veebist leidnud ühe diileri kontaktandmed, kellega lepiti kokku kohtumine Prisma parklas.

Kohale ilmunud diiler andis huvilisele nuusutada päris kanepikäbi ning seejärel, kui ostja oli hea lõhna peale oma „jah” sõna ära öelnud, ulatas mees ostjale hoopis 10 grammi kanepi asemel 10 grammi jagu brokkolit. Gripi eest tuli ostjal välja käia 450€.

Kanepi asemel leidis mees aga lõpuks hoopis toidukilesse ja kilekotti pakitud brokkoli.

Petetud ostja rippus autol järel

Kui ostja sai aru, et teda on petetud, naasis ta kiirelt diileri auto juurde ning üritas auto kindalaekast oma raha tagasi võtta. Müüja käivitas selle peale aga auto ning asus minema sõitma nii, et petetav isik rippus veel mõne maa kaassõitja küljes autoga kaasa. Lõpuks tuli kannatajal siiski kaassõitjast lahti lasta, sest tema sõnul pritsiti teda näkku pipragaasiga.

Kohale saabunud politsenikele rääkis ostja esialgu, et oli telefoni ostma tulnud, kuid tegelik tõsiasi selgus natuke hiljem.

Diiler üritas kanepist lahti saada

Kui politsei hiljem müüja peatas, üritas mees tema käes olnud 1,3 grammi kanepit auto aknast välja visata. Politsei leidis hiljem aga kanepi teepervelt üles.

Kanepiärimees väitis kohtus, et tema kanepit ei müünud, kuid tema telefonist leitud andmed ja pildid viitasid sellele, et mees tegeleb asjaga suuremahuliselt.

Kõik mehed said narkokuritegude eest rahatrahvi.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
2
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sotsiaalmeedia

Reklaam